Grupy

 
Rodzinna Strefa Zabawy Powerland to miejsce do aktywnej zabawy przez cały rok.
Latem zapraszamy na plac zewnętrzny Powerland, natomiast zimą do sali wewnętrznej Powerland.
 
Na placu zewnętrznym znajdują się następujące atrakcje:
*dmuchańce: bigg balers, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia, bunge run, plac zabaw, poducha, 30 metrowy tor przeszkód 
*eurobungee *basen z kulami wodnymi *basen z rollerami wodnymi *zjeżdżalnia pontonowa: mała i duża *basen z łódeczkami *trampoliny 15 stanowisk *pole do minigolfa *labirynt *statek Viking *zakręcona beczka *krzywe lustra *kręgielnia plenerowa *krowa do dojenia *ogródek ze zwierzętami *zjazd tyrolski *park linowy dwupoziomowy *indiański tor przeszkód *bumper cars(dodatkowo płatny)
 
Znajduje się również Wioska Indiańska, na terenie której znajduje się 5 oryginalnych Tipi, tablice z informacjami na temat obyczajów Indian, potężny Totem, miejsce na ognisko. Dzieci podczas zwiedzania Tipi posłuchają ciekawostek z życia Indian, wezmą udział w konkurencjach Indiańskich, zrobią zdjęcia w Indiańskich strojach i pióropuszach. Indiańskie konkurencje: malowanie twarzy, strzelanie z łuku, indiański tor przeszkód, poszukiwanie złota, wyścig jaszczurek, łowienie ryb, przeciąganie liny, wyścigi w nartach, workach. Możemy również przygotować ognisko z kiełbaskami na terenie Wioski Indiańskiej.
 
Atrakcje wewnętrznej sali: ścianki wspinaczkowe z asekuracją, zjazd pontonowy, armatki, fontanna z piłeczkami, park ninja, trampoliny 4 stanowiska, zjeżdżalnia,spiderman, mini tyrolka.